Izolator z wysięgnikiem do taśmy na słupek fi 60 mm
Opis
Izolator bezinwazyjny z wysięgnikiem stworzony jest do montażu pastucha na istniejących już ogrodzeniach. Sprawdzi się na słupkach fi 60 mm . Izolator składa się z: opaski na słupek, dystansu - 25 cm, w którym montuje się taśmę fi 20 mm oraz śruby. Dystans sprawia, że pastuch nie dotyka słupków.
Montaż izolatora bezinwazyjnego jest niezwykle prosty, ponieważ nie trzeba nawiercać w słupkach otworów. Opaskę wystarczy nałożyć na słupek i połączyć z dystansem za pomocą śruby. Takie izolatory można montować na dowolnej wysokości słupka, a przy tym gwarantują stabilne i wytrzymałe ogrodzenie elektryczne. Świetnie sprawdzą się do ogrodzeń dla psów ze skłonnościom do uciekania lub do budowania zapór dla dzikiej zwierzyny. Izolator został wyposażony w specjalny uchwyt na taśmę, który zapobiega jej wypadaniu.
Produkt został wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego odpornego na warunki atmosferyczne. Zapewnia to trwałość i wytrzymałość na długi czas bez konieczności wymiany.
Parametry
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Przeznaczenie izolatora | taśma |
| Mocowanie izolatora | Bezinwazyjny |
| Kolor | Czarny |
Opinie
Brak opinii
Bądź pierwszą osobą, która podzieli się opinią i pomoże innym w wyborze.
Napisz własną opinię
Zapytaj o produkt
Zapytaj o produkt
Napisz do nas, a my odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.
Napisz do nas, a my odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.