Blog

Ogrodzenia

Montaż ogrodzeń

Montaż ogrodzenia wymaga posiadania odpowiedniej wiedzy, umiejętności i narzędzi. Jeżeli masz ogrodzenie do zamontowania, a nie chcesz tego robić samodzielenie, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kompleksowego montażu ogrodzeń. Gwarantujemy profesjonalny i najwyższej klasy montaż ogrodzenia.

 • usługa montażu ogrodzenia
 • dział realizacje
 • Czytaj więcej
  Ogrodzenia antykorozyjne
  Ogrodzenia

  Ogrodzenia antykorozyjne

  Rabatka.pl przykłada ogromną wagę do jakości towarów, które dostarcza swoim klientom. Chcemy razem z Tobą zadbać o Twój ogród i peryferia. Aby chronić piękny układ rabatek i ogrodu przed nieproszonymi gośćmi i szkodnikami, często ogradzamy swój zielony kawałek siatką i panelami ogrodzeniowymi. Te jednak również są narażone na uszkodzenia i pogodę. Kto z nas nie chce posiadać wokół swojego kwietnego zakątka trwałego ogrodzenia, które przetrwa wiele lat i będzie odporne na rdzę wywołaną niesprzyjającą pogodą? Jeśli jesteś jednym z tych ogrodników, proponujemy Ci idealne rozwiązanie. Ogrodzenia panelowe w wersji ocynkowanej i malowanej spełniają wszelkie normy jakościowe, co zapewnia bardzo wysoką i długoletnią wytrzymałość ogrodzenia i odporność na korozję.

  Czytaj więcej
  Ogrodzenia

  Oferta

  Dokonując zakupu naszych siatek lub paneli, oferujemy Państwu także skorzystanie z usługi montażu ogrodzenia. Jako producent systemów ogrodzeniowych, posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie na rynku, dzięki czemu oprócz najwyższej jakości towarów, jesteśmy także w stanie zapewnić kompleksowy montaż ogrodzeń. Nasza ekipa montażowa to doświadczona grupa fachowców, posiadająca nowoczesny sprzęt, który nie tylko skraca czas montażu, ale i zapewnia postawienie solidnego i długowiecznego ogrodzenia.

   Oferujemy montaż wszelkiego typu ogrodzeń na terenie całej Polski, między innymi:
  • montaż ogrodzeń z siatki ogrodzeniowej
  • montaż ogrodzeń z siatki zgrzewanej
  • montaż ogrodzeń panelowych
  • montaż ogrodzeń z siatki leśnej
  • montaż furtek, bram skrzydłowych i przesuwnych
  • montaż gotowych podmurówek betonowych

  Koszty montażu ogrodzenia zależne są do kilku czynników. Oferujemy bezpłatną wycenę materiałów i zamon

  Czytaj więcej
  Drut ostrzowy i zasieki ostrzowe concentrina
  Ogrodzenia

  Drut ostrzowy i zasieki ostrzowe concentrina

  Co to jest drut ostrzowy, żyletkowy, concertina?

  Drut ostrzowy stanowi typ zapory agresywnej, co w praktyce oznacza wysokie obrażenia u osoby starającej się taką zaporę sforsować. Concertina jest także przez wielu uważana za udoskonaloną wersję drutu kolczastego, gdzie miejsce kolców z drutu zastąpiły ostre jak brzytwa żyletki. Początki concertiny sięgają I wojny światowej, kiedy żołnierze walczący na froncie spostrzegli, że przypadkowo splątany drut kolczasty stanowi niezwykle trudną barierę do pokonania. Armia zaczęła stosować zasieki tego typu podczas działań zbrojnych, szczególnie podczas tworzenia fortyfikacji okopów.

  W dzisiejszych czasach drut żyletkowy używany jest w miejscach o wysokim stopniu zagrożenia, które wymagają najskuteczniejszej ochrony.

  Czytaj więcej
  Kalkulator ogrodzeń z siatki zgrzewanej
  Kalkulator ogrodzeń

  Kalkulator ogrodzeń z siatki zgrzewanej

  W celu skalkulowania elementów do budowy ogrodzenia z siatki zgrzewanej należy w pierwszej kolejności ustalić podstawowe parametry ogrodzenia z siatki zgrzewanej. Warto też zastanowić się od razu jakie i ile bram lub furtek będzie potrzebnych do budowy takiego ogrodzenia.

  Długość ogrodzenia z siatki zgrzewanej

  Długość ogrodzenia podaje się w metrach bieżących. Jest to odległość pomiędzy pierwszym i ostatnim słupkiem ogrodzenia. Długość ogrodzenia ma decydujący wpływ na ilość materiału jaki potrzebny będzie do budowy konkretnego ogrodzenia. Siatki zgrzewane dostępne są w rolkach po 25mb, dlatego w celu obliczenia ilości siatki zgrzewanej należy ustaloną długość ogrodzenia podzielić przez 25 i zaokrąglić w gór do pełnych jedności.

  Wysokość ogrodzenia z siatki zgrzewanej

  Wysokość siatki zgrzewanej zależy przede wszystkim od preferencji inwestora. To inwestor decyduje, gdzie daną siatkę chce zamontować.

  Czytaj więcej
  Posts loader