Filtr
Produkty 9
20
40
60
100
Pozycja
Nazwa (rosnąco)
Nazwa (malejąco)
Cena (rosnąco)
Cena (malejąco)
 1. Kiełki brokuł nasiona Plantico 10 g
  F9603
  Kiełki brokuł nasiona Plantico 10 g
  3,39 zł 3,14 zł
 2. Kiełki burak ćwikłowy nasiona Plantico 20 g
  F9602
  Kiełki burak ćwikłowy nasiona Plantico 20 g
  2,99 zł 2,77 zł
 3. Kiełki jarmuż nasiona Plantico 5 g
  F9601
  Kiełki jarmuż nasiona Plantico 5 g
  2,99 zł 2,77 zł
 4. Kiełki Mix Express nasiona Plantico 20 g
  F9600
  Kiełki Mix Express nasiona Plantico 20 g
  3,59 zł 3,32 zł
 5. Kiełki mix Express nasiona Plantico 30 g
  F9599
  Kiełki mix Express nasiona Plantico 30 g
  3,59 zł 3,32 zł
 6. Kiełki Mix Fitness nasiona Plantico 40 g
  F9598
  Kiełki Mix Fitness nasiona Plantico 40 g
  3,59 zł 3,32 zł
 7. Kiełki rzeżuchy nasiona Plantico 30 g
  F9597
  Kiełki rzeżuchy nasiona Plantico 30 g
  3,59 zł 3,32 zł
 8. Kiełki rzodkiewski nasiona Plantico 20 g
  F9596
  Kiełki rzodkiewski nasiona Plantico 20 g
  3,59 zł 3,32 zł
 9. Kiełki słonecznika nasiona Plantico 40 g
  F9595
  Kiełki słonecznika nasiona Plantico 40 g
  3,79 zł 3,51 zł
Filtr
Produkty 9
20
40
60
100
Pozycja
Nazwa (rosnąco)
Nazwa (malejąco)
Cena (rosnąco)
Cena (malejąco)

Nasiona na kiełki

Nasiona na kiełki dla zdrowej kuchni i smacznych potraw

Kiełki – smaczne i małe skarby zdrowia!

Zanurz się z naszym centrum ogrodniczym w świat amatorskiego ogrodnictwa dedykowanego pasjonatom domowej hodowli i tych, którzy cenią najwyższą jakość, zdrowie i samodzielność. Zaopatrzymy Cię w szeroką gamę nasion na kiełki. W naszym sklepie możesz kupić najpopularniejsze nasiona np. rzeżuchy, rukoli czy rzodkiewki, ale znajduje się tam również mnóstwo mniej oczywistych propozycji nasion na kiełki.

Co to są kiełki?

Kiełki to rośliny w najwcześniejszym stadium rozwoju, które rozwijają się z nasion. Należą do nich m.in. rzeżucha, rzodkiewka i rukola. Charakteryzują się intensywnym smakiem i aromatem, a także wysoką zawartością składników odżywczych. Należą do kategorii super zdrowego jedzenia, czyli superfood. Idealnie nadają się do konsumpcji surowej, wzbogacając naszą dietę w witaminy, minerały i błonnik.

Dlaczego warto zainwestować w nasiona na kiełki?

Nasiona na kiełki to nie tylko doskonałe uzupełnienie kulinarnych potraw, ale także źródło zdrowia i energii, które wzbogaci i urozmaici naszą dietę o naturalne składniki. Hodowla kiełków w domu to prosta i satysfakcjonująca forma ogrodniczej pasji, umożliwiająca czerpanie korzyści ze świeżości i pełni smaku we własnym ogródku czy kuchni.

Odkryj radość domowej hodowli:

 • Codzienna świeżość w zasięgu ręki: Hodowla kiełków w domu pozwoli Ci cieszyć się świeżymi, pełnymi aromatu kiełkami zawsze, gdy tylko zechcesz. Sięgnij po nie jako dodatek do potraw, które pichcisz w swojej kuchni. Nic nie stoi na przeszkodzie, by ranek zacząć od kanapki z kiełkami.
 • Prosta hodowla, wspaniałe efekty: Nasze nasiona zostały starannie wyselekcjonowane, aby zapewnić łatwą i udaną hodowlę. Odkryj radość uprawy własnych kiełków bez żadnych trudności. Postaw na parapecie kuchni w półcienistym miejscu, w przedsionku lub w przydomowej altance i obserwuj wzrost.
 • Zdrowy styl życia: Dodaj do swojej diety bogactwo składników odżywczych dzięki kiełkom, wspierając zdrowy tryb życia i pełnię energii. Twoje ciało Ci podziękuje.
 • Najwyższa jakość nasion: Oferujemy nasiona na kiełki najwyższej jakości wytworzone przez specjalistów z renomowanych marek, aby zapewnić obfite i zdrowe plony.

Kupuj z rozsądkiem, kupuj z pasją.

Dzięki kiełkom z przydomowego ogródka lub małej uprawy na kuchennym oknie, zapewnisz sobie i swojej rodzinie zdrowy dodatek do kanapek i innych potraw. Zadbaj o ich brzuszki i ciała!

A jeśli chcesz powiększyć swoją uprawę o inne zdrowe składniki, zapraszamy Cię do zakupu nasion warzyw i nasion ziół. Zaopiekujemy się również Twoimi rabatkami warzywnymi dzięki podłożom ogrodniczym i preparatami do ochrony roślin.