Oprysk na muchy Supercyp 6WP 200 g
Opis
Oprysk na muchy Supercyp 6WP BROS to biobójczy preparat skutecznie zwalczający irytujące owady w naszym domu, lub każdym innym budynku, w którym chcemy się pozbyć much. Oprysk na muchy Supercyp 6WP zawiera aż trzy substancje czynne: cypermetrynę, tetrametrynę oraz butoksylan piperonylu i to właśnie dzięki nim jest niezwykle skuteczny w walce z insektami. Oprócz much, oprysk Supercyp 6WP możemy stosować również do zwalczania komarów, mrówek i pluskiew.
Oprysk zwalczający muchy Supercyp 6WP - Zastosowanie
Oprysk zwalczający muchy Supercyp 6WP jest w formie proszku, który przed użyciem musimy rozcieńczyć w wodzie w celu stworzenia zawiesiny. Należy pamiętać, aby nie stosować oprysku w obecności ludzi i zwierząt, gdyż może być on dla nich szkodliwy. Pomieszczenia poddane opryskowi można przywrócić do normalnego użytkowania dopiero po wyschnięciu Supercypu 6WP i pozbyciu się jego zapachu poprzez wietrzenie.
Oprysk przeciwko muchom Supercyp 6WP - Dawkowanie
Oprysk przeciwko muchom w zależności od rodzaju owadów i ich gatunku powinien być różnie dawkowany. Temperatury przekraczające 25C ograniczają skuteczność oprysku.
- Owady latające - powinny być zwalczane roztworem o stężeniu około 10% i należy nim opryskiwać wszelkie okiennice oraz sufity.
- Owady biegające - powinny być zwalczane roztworem o stężeniu około 5% i należy nim opryskiwać wszelkie szpary, listwy oraz okolice rur.
Parametry
| Zastosowanie | Pluskwy, Muchy, Komary |
|---|---|
| Forma | Proszek |
| Pojemność | 0,2 kg |
Opinie
Brak opinii
Bądź pierwszą osobą, która podzieli się opinią i pomoże innym w wyborze.
Napisz własną opinię
Zapytaj o produkt
Zapytaj o produkt
Napisz do nas, a my odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.
Napisz do nas, a my odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.